Otevřeno Po - Pá 6.00 - 21.00, So - Ne 9.00 - 18.00
+420 721 908 309

Kotoučové stroje

Společnost Technogym je oficiálním dodavatelem strojů již na šesti po sobě jdoucích olympiádách. Tím jasně ukazuje, kdo je v současnosti jedničkou na trhu v kvalitním fitness vybavení. Neexistují zde žádné kompromisy, vše je pečlivě vyráběno, tak, aby splňovalo kritéria nejnáročnějších olympijských atletů a vy máte možnost cvičit se stejným náčiním jako světoví sportovci.

PURE - CHEST PRESS

Chest Press nabízí svobodu a čistý pocit volných vah v bezpečném prostředí. Je postaven podle nejvyšších standardů v biomechanice, ergonomii, trvanlivosti a bezpečnosti a je ideální pro aktivaci svalů prsního svalstva, tricepsů a předních deltoidů.

víc na technogym.com

PURE – HIP THRUST

Pure Hip Thrust obnovuje nejoblíbenější cvičení všech dob. Ergonomická pánevní podložka se otvírá pro snadný přístup a její konkávní tvar snižuje nežádoucí tlak na pánevní oblast. Pohodlné opěradlo pomáhá stabilizovat tělo při cvičení a předchází nepohodlí. Využijte výhody širokého rozsahu zatížení a pružných kotev.

víc na technogym.com

PURE – LINEAR LEG PRESS

Linear Leg Press replikuje tlačný pohyb spodní části těla s konstantním profilem zátěže a je ideální pro budování svalů na kvadricepsu, podkolenních šlach a hýžďových svalů.

víc na technogym.com

PURE – SHOULDER PRESS

Jedinečný stroj pro procvičení nejen deltových, ale i trapézových či tricepsových svalů.

víc na technogym.com

PURE – BICEPS

Skvěle ergonomicky řešený stroj na procvičení bicepsu. Prodloužená rukojeť zajišťuje dostatečnou diverzitu pohybu a zacílení, které zajistí neustálé zlepšování.

víc na technogym.com